ДІЄ КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНИЙ ПУНКТ

ДІЄ КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНИЙ ПУНКТ

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 р. на території Лохвицького району (с.Білогорілка, на межі з Сумською областю) встановлено контрольно-пропускний пункт. На КПП здійснюють перевірку дотримання громадянами встановлених карантинних заходів: контроль за виконанням водіями правил перевезення пасажирів, недопущення курсування рейсових автобусів міжміського, міжобласного та внутрішньообласного маршрутів, проведення роз’яснювальної роботи. Персоналу, який чергує на КПП, надано право перевіряти осіб, що перетинають КПП із використанням відповідних баз обліку.

У разі виявлення осіб із температурою тіла вищою за 37 градусів та з симптомами ГРВІ персонал КПП може викликати мобільну медичну бригаду по забору матеріалу для лабораторного обстеження на наявність коронавірусної хвороби.