ДІТИ ТА ПІДЛІТКИ В O-LINE

Версія для друкуВерсія для друку

ДІТИ ТА ПІДЛІТКИ В O-LINE

Сучасні діти не уявляють свого життя без онлайну. Інтернет стає в пригоді і під час приготування домашніх завдань, і для спілкування з друзями та пошуку цікавої інформації, але ж, на жаль, діти не знають, які ризики можуть їх чекати в онлайні.

А крім того відчувають себе захищеними, спілкуючись з незнайомцями в інтернеті, бо не розуміють, як незнайомець у смартфоні може вплинути на їх реальне життя та принести з собою багато проблем.

Тому з метою попередження ризиків в онлайні, 06 лютого 2019 року в Лохвицькому районному секторі філії ДУ «Центр пробації» провідними фахівцями із соціальної роботи Ольгою Поповою та Тетяною Свинар проведений інформаційний захід для неповнолітніх осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на тему «Діти та підлітки в o-line».

У ході бесіди розглянули поняття «кібербулінгу», «грумінгу», «секстингу», та ознайомилися з небезпекою суїцидальних та екстремістських груп в соціальних мережах. Наприкінці заходу учасники отримали буклети, розроблені національним експертом із захисту дітей від насильства Уповноваженого Президента України з прав дитини «Діти та підлітки в онлайні».

 

Наверх ↑