ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ МИСЛИВСЬКОЇ ВОГНЕПАЛЬНОЇ ЗБРОЇ

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ МИСЛИВСЬКОЇ ВОГНЕПАЛЬНОЇ ЗБРОЇ

З 1 серпня на території Полтавщини стартує мисливський сезон. На території Лохвицького району полювання розпочнеться 01.08.2020 року о 18.00 год. У зв`язку з відкриттям мисливського сезону на пернату дичину Лохвицький ВП ГУНП в Полтавській області попереджує власників мисливської вогнепальної зброї про недопустимість порушення правил полювання, дотримання правил безпеки при поводженні зі зброєю в мисливських угіддях, дотримання правил перевезення, перенесення зброї до місць проведення полювання.

Порядок полювання визначений Законом України «Про мисливське господарство та полювання».

Всі мисливці обов’язково повинні мати при собі:

• Посвідчення мисливця;
  • контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
  • Дозвіл на добування мисливських тварин ( ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
  • відповідний дозвіл на право зберігання та носіння мисливської вогнепальної зброї;

За наявності мисливських собак: паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання з відміткою про допуск до полювання у поточному році.

У випадку допущення порушення правил полювання, поводження зі зброєю, винні будуть притягуватись до відповідальності, зброя буде вилучена, дозвіл на право зберігання зброї буде анульований.

Категорично забороняється добування дичини бракон’єрськими способами, вживання алкогольних напоїв під час знаходження в мисливських угіддях зі зброєю.