ДОПОМОГА ДОНБАСУ ВІД ЛОХВИЧЧИНИ

ДОПОМОГА ДОНБАСУ ВІД ЛОХВИЧЧИНИ

До голови Лохвицької районної державної адміністрації Тетяни КОСТЕНКО надійшло прохання від волонтерів Громадської спілки «Координаційний центр розвитку «Громада Полтавщини» організувати збір благодійної допомоги для бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «ПОЛТАВА», що перебувають в зоні ООС, до речі, в числі бійців БПСПОП «Полтава» є і працівники Лохвицького відділу Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Разом з тим, було прийняте рішення завітати до Щастинської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів, що розташована в місті Щастя Новоайдарського району Луганської області, де навчаються, виховуються та оздоровлюються діти з різних регіонів Луганської області.

Під керівництвом голови Лохвицької районної державної адміністрації Тетяни КОСТЕНКО збір благодійної допомоги пройшов в найкоротші строки, було зібрано: продукти харчування (мука, цукор, макаронні вироби, крупи, консерви м’ясні, тушонки, консерви овочеві, цибуля, буряк, морква, капуста, картопля, часник, олія, перець та ін.), засобів індивідуального захисту, пральні порошки та миючі засоби, іграшки для дітей, одяг для дітей, взуття для дітей, подарунки для дітей, солодощі для дітей (цукерки, пряники, печиво), напої для дітей, яблука, банани, лимони та інше.

До збору були залучені та прийняли активну участь:

- посадові особи Лохвицької районної державної адміністрації - заступник голови Сергій СУРГАЙ, начальник відділу освіти Тетяна ЯКОВЕНКО, головний спеціаліст відділу інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту Анатолій КРАВЧЕНКО;

- Лохвицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Оксана БОГОДІСТ);

- Заводська міська рада (міський голова Віталій СИДОРЕНКО, заступник Сергій ДОБРУЛЯ);

- Лохвицька міська рада (міський голова Віктор РАДЬКО);

- Вирішальненська сільська рада (сільський голова Наталія СЛІПУХОВА);

- БОЙКО Олександр Юрійович директор ТОВ «Елеватор-Агро» м. Заводське;

- ЗІНЧЕНКО Володимир Степанович голова ФГ «Барвінок» с. Пестичевське;

- ПАТ «Червонозаводський хлібзавод» (директор Олександр ПОНОМАРЕНКО);

- Об’єднана козацька громада Лохвиччини (голова Іван ДУДНИК);

- ТОВ «Сенча» (генеральний директор Юрій КОЛЄСНІК);

- ТОВ «Райз-Схід» (директор Олександр САЄНКО);

-  Лохвицький районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області (начальник Олександр СІЛЮТІН).

Буряк Олександр Миколайович директор меблевої фабрики «АТІСС» м. Заводське надав автомобіль для доставки благодійної допомоги.

02 листопада 2020 року в супроводі заступника голови  Лохвицької районної державної адміністрації СУРГАЯ Сергія Миколайовича та громадського активіста та діяча, головного редактора обласної інформаційної-рекламної газети «Лохвицький край» ІВАХНА Сергія Юрійовича допомога прибула до першого місця – селище  Новоайдар Луганської області, де несуть службу бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «ПОЛТАВА».

Бійцям батальйону було вручено коровай та частину благодійної допомоги, та коли дізналися, що інша частина призначена дітям в м. Щастя то від солодощів, печива та більш як половини продуктів відмовилися на користь дітей.

Другий коровай та допомога невдовзі були вручені дітлахам в м. Щастя.

За матеріалами обласної інформаційної-рекламної газети «Лохвицький край» № 46 (626) 12 листопада 2020 р.