ФАХІВЦІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ, ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ДОБРОБУТ І БЕЗПЕКУ 430 ТИС. НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ

ФАХІВЦІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ,

ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ДОБРОБУТ І БЕЗПЕКУ 430 ТИС. НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ

В умовах карантину близько 600 працівників Пенсійного фонду області, що становить більше 73% від загальної кількості, залишаються на робочих місцях. У числі іншого вони опікуються перш за все проблемами пенсійного забезпечення та обслуговування 30% населення Полтавщини для того, щоб понад 430 тис. наших земляківзалишалися вдома. Карантинні заходи не заважають стабільному фінансуванню та своєчасній виплаті пенсій - фінансування, виплата та доставка пенсій здійснюються в регіоні вчасно, відповідно до затверджених графіків.

Позитивом у ситуації, що склалася, є те, що все більше людей пенсійного віку надають перевагу обслуговуванню у банківських установах. На сьогодні вже 66% мешканців Полтавщини, що становить понад
284 тис. пенсіонерів,
обрали цей зручний і сучасний спосіб.

Фонд, як і раніше, працює за принципом поділу на фронт–офіс і бек–офіс. Фронт–офіси розміщені у кожній адміністративно–територіальній одиниці області – в Пирятині функціонує 1 сервісний центр.

З метою мінімізації ризиків зараження коронавірусною інфекцією працівників і відвідувачів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області прийом громадян в сервісних центрах з 18 березня обмежений, а прийом на віддалених робочих місцях тимчасово припинений.

Працівники Пенсійного фонду закликають своїх підопічних вирішувати проблемні питання за допомогою онлайн сервісів вебпорталу Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua/).

Крім того, сьогодні пенсіонери, не виходячи з дому, можуть отримати консультацію фахівця Фонду «з перших вуст», скориставшись послугою Skype. Нагадуємо адреси скайп – зв’язку для отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення протягом робочого дня, з 8-00 до 17-00:

PL-PFU-1 PL-PFU-2

Для вирішення індивідуальних питань, як і раніше, можна телефонувати на «гарячу» телефонну лінію Головного управління за такими номерами:

• 0-800-50-25-10
  • (0532) 56-53-29

«Гаряча» телефонна лінія  Гребінківського відділу обслуговування громадян(сервісний центр) м. Пирятин:

• (05358)2-04-17

З Контакт-центром Пенсійного фонду України можна зв'язатися так:

• 0-800-503-753
  • 044-281-08-70
  • 044-281-08-71

Від початку карантину, тобто з 18 березня по 7 квітня, фахівці Фонду області мають такі напрацювання у форматі дистанційного обслуговування:

- 106 мешканців Пирятинщини одержали консультацій у телефонному режимі;

- опрацьовано 20 заяв щодо надання допомоги на поховання, кошти виплачені у належному обсязі.

.

Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям!

Бережіть себе – збережете Україну!

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області