ГОТУЄМОСЬ ДО ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

ГОТУЄМОСЬ ДО ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

З метою якісного та організованого проведення призову громадян Лохвицького району на строкову військову службу, в понеділок, 10 вересня, голова районної призовної комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Папірненко провела нараду по питанню «Про хід виконання осіннього призову та роль посадових осіб органів місцевого самоврядування та Лохвицького ВП ГУНП».

На нараді також були присутні: в.о. військового комісара, начальник відділення комплектування Лохвицького Лохвицького військового комісаріату В’ячеслав Доценко, старший офіцер відділення комплектування Лохвицького Лохвицького військового комісаріату Сергій Кудеря, т.в.о. начальника Лохвицького ВП ГУНП Володимир Кудеря, головний спеціаліст апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи) Юлія Маковецька.

Під час засідання обговорено питання щодо покращення організації оповіщення та забезпечення явки призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу. Також обговорювались шляхи забезпечення явки призовників на призовну комісію, зокрема тих, що ухиляються від призову до лав Збройних Сил України, співпраця з цього питання районного відділення поліції, виконкомів сільських, міських рад, об’єднаних територіальних громад та військового комісаріату. Акцентували увагу на проведенні активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо умов проходження строкової служби.