Хроніка обласних новин

Хроніка  обласних  новин.

3 квітня у м.Полтаві на нараді у голови обласної державної адміністрації В.Головка  обговорено питання:

«Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2016/17 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2017/18 року», «Про забезпечення координації робіт щодо виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я», «Про стан надання послуг архівними установами області», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». Дано відповідні доручення. У нараді взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

* * *

3 квітня у м.Полтаві за участю заступника голови обласної державної адміністрації Р.Товстого, представників управлінь юстиції та виконавчої служби, підключених до реєстру аграрних розписок, відбувся регіональний семінар щодо примусового виконання за аграрними розписками.

* * *

4 квітня  у Полтавському обласному військовому комісаріаті за участю заступника голови обласної державної адміністрації О.Пругла, голів районних/міських призовних комісій, старших лікарів районних/міських призовних комісій відбулося розширене засідання обласної призовної комісії.

* * *

5 квітня  у м.Полтаві за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка, заступника голови обласної державної адміністрації Р.Товстого, керівників Головного управління ДСНС України у Полтавській області, управлінь ДСНС України в м. Кременчук, м.Миргород, м.Полтава, м.Лубни, представників громадськості відбулося урочисте вручення нової пожежно-рятувальної техніки.

* * *

5 квітня у м.Полтаві заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації М.Білокінь провів особистий прийом громадян.

* * *

6 квітня  у м.Полтаві за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка, керівника Групи підтримки України (створена у квітні 2014 року рішенням президента Європейської комісії) Петера Вагнера, керівника програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Беренд де Гроота, директора Програми U-LED від GIZ Бастіана Файгеля; представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, обласної ради та об’єднаних територіальних громад регіону відбулося урочисте відкриття офісу відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Полтавській області, який було створено за підтримки Програми «U-LED з Європою».

* * *

6 квітня  у м.Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко за участю начальника Служби автодоріг в Полтавській області В.Трояновского зустрівся з представниками компанії «China road and bridge corporation» та обговорив варіанти побудови моста через річку Дніпро. Обговорено три ймовірні варіанти, зокрема, поблизу м.Горішніх Плавнів, безпосередньо в м.Кременчуці та ремонт існуючого Крюківського моста. Остаточний варіант буде обрано після відповідних економічних обґрунтувань.

* * *

7 квітня  у м.Полтаві за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю