Хроніка обласних новин

Версія для друкуВерсія для друку

Хроніка  обласних  новин

10 квітня  у м. Полтаві на нараді у голови обласної державної адміністрації В.Головка за участю керівників правоохоронних структур регіону та міста розглянуто питання стабілізації суспільно-політичної ситуації в обласному центрі.

* * *

10 квітня заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло у ході робочої поїздки до м.Кременчук за участю представників районів міста провів нараду щодо плану розвитку госпітального округу. Також О.Пругло взяв участь в урочистому відкритті паліативного відділення    Кременчуцької ІІ міської лікарні.

* * *

10 квітня у Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.Гоголя за участю начальника управління культури облдержадміністрації Г.Фасія відкрито фестиваль класичної музики «Віват, Полтава!». У рамках заходу відбувся концерт камерного оркестру імені Д.Ахшарумова Полтавської обласної філармонії. Диригент - Вінстон Вогель (Нью-Йорк, США).

* * *

11 квітня у м.Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло провів нараду щодо працевлаштування випускників ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» та комплектації лікарськими кадрами лікувально-профілактичних закладів області. Дано відповідні доручення.

* * *

12 квітня у м. Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко за участю заступника голови обласної ради А.Ханка, представників причетних структурних підрозділів обласної державної адміністрації, військкомату, депутатів обласної ради провів нараду, де обговорено питання визнання добровольців Полтавщини учасниками АТО. Поінформовано, що на розгляд найближчої сесії обласної ради буде внесено питання про створення програми підтримки добровольців. В.Головко наголосив, що добровольці, як і всі учасники АТО, брали участь у захисті суверенітету держави.

* * *

12 квітня у м. Полтаві перший заступник голови обласної державної адміністрації А.Пісоцький провів зустріч з представниками експертної місії Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ в рамках програми «U-LEAD з Європою». Проаналізовано стан та подальші перспективи співпраці з іноземними партнерами в регіоні.

* * *

12 квітня у м. Полтаві заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації М.Білокінь провів засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян при обласній державній адміністрації.

* * *

13 квітня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло провів засідання Регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

* * *

13 квітня заступник голови обласної державної адміністрації Р.Товстий у рамках проведення обласної акції «Великодній кошик» у селах                     Мехелівка та Вирішальне Лохвицького району привітав з наступаючим святом Великодня родини загиблих учасників АТО - Лебеденків та Чурікових.

* * *

14 квітня у м.Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко взяв участь у спільному засіданні державної та Полтавської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, яку у відеорежимі провів Віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубко. Розглянуто питання стосовно запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2017 року та проаналізовано стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою.

* * *

14 квітня у м.Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко спільно з першим заступником голови обласної державної адміністрації А.Пісоцьким, директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації І.Іщенко провів нараду щодо розподілу митних платежів для фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг в контексті проекту постанови КМУ від 16.09.2015 №726 «Про проведення експерименту фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві».

* * *

14 квітня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації М.Білокінь провів особистий виїзний прийом  громадян  Гребінківського  району.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Наверх ↑