І знову Лохвиччина попрощалася з героєм

Жахлива війна на сході України забрала життя ще одного славного воїна. 8 квітня разом з рідними і близькими Вирішальненська громада оплакувала непоправну втрату та проводжала в останню путь вірного сина неньки-України Чурікова Валентина Миколайовича.

24 роки тому спалахнула його життєва зірка. Народився Валентин 17 травня 1991 року у с. Вирішальне. Після дев’ятого класу вступив на навчання до Червонозаводського ПТУ № 27. Пройшов службу у Збройних Силах України. Одружився, має сина. З початку минулого року Валентин захищав суверенітет держави на сході країни в м. Новгородське, Донецької області. А 7 квітня від тяжкого поранення в Харківському військовому госпіталі його не стало.

В останню путь героя прийшли провести його рідні, близькі, односельці, друзі, побратими. Слова співчуття і скорботи висловили: заступник голови Лохвицької райдержадміністрації Ольга Іванівна Папірненко, голова районної ради Анатолій Олександрович Храпаль, заступник директора Вирішальненської ЗОШ Тетяна Анатоліївна Козаченко, начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Полтавського ОВК, підполковник Андрій Валерійович Ткаченко.

Ми будемо пам’ятати і шанувати  Валентина як справжнього Героя. Його подвиги перед українським народом залишаться в серцях кожного небайдужого громадянина.

Вічна пам’ять і вічний спокій тобі, Валентине, у рідній землі.