ІНСТИТУТ КАР'ЄРНОГО РАДНИКА

ІНСТИТУТ КАР'ЄРНОГО РАДНИКА

В Лохвицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості з початку 2019 року запроваджено інститут кар'єрного радника. Функції фахівців, які обслуговують клієнтів, розподілено на “реєстраторів” та “кар'єрних радників”.

Реєстратори здійснюють оперативний підбір роботи, проводять первине профілювання, оцінюють можливості працевлаштування громадян та професійну характеристику. В разі неможливості підбору підходящої роботи — спрямовують до кар'єрних радників.

Кар'єрні радники — це ті фахівці, які здійснюють супровід клієнта під час перебування на обліку в службі зайнятості з моменту працевлаштування. Вони допомагають клієнтам якнайшвидше повернутися на ринок праці.

Лохвицькою філією з початку року статус безробітного отримали — 606 чол., працевлаштовано — 462 чол., в громадських роботах беруть участь — 282 чол., навчались у ЦПТО — 50 чол., кількість вакансій — 588.

Служба зайнятості відкрита для всіх клієнтів і забезпечує роботою кожного українця.

Тетяна Ольшанська, провідний фахівець з питань зайнятості  відділу організації працевлаштування населення Лохвицької районної філії Полтавського ОЦЗ

Більш детальніше за посиланнями

Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua