ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА

2 листопада 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада директорів ЗЗСО, заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району, Лохвицької ОТГ та Сенчанської ОТГ, в ході якої були вироблені рекомендації  до відповідно розглянутих питань:

1. Щодо застосування окремих положень Інструкції з діловодства у ЗЗСО (Лист МОН України від 03.10.2018 р. № 1/9-596 «Лист роз’яснення щодо застосування окремих положень Інструкції з діловодства у ЗЗСО»)

2. Про стан і заходи щодо попередження правопорушень, злочинності серед учнів ЗЗСО району за 9 місяців 2018 року.

3. Атестація педагогічних працівників у 2018-2019 н.р.

- Методична картка педагогічного працівника. Матеріали до атестації.

- Аналіз оформлення поданої інформації до відділу освіти Лохвицької РДА, РМК.

4. Підготовка матеріалів на присвоєння (раніше присвоєного педагогічного звання) «Учитель-методист», «Старший учитель».

5. Підготовка матеріалів конкурсу «Учитель року – 2019»

6. Законодавчі аспекти щодо протидії торгівлі людьми (презентація).

7. Оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі. Характеристика особистих досягнень учня (проміжний звіт). Оцінювання предметних компетентностей (підсумковий звіт).

8. Робота з обдарованими дітьми:

- районні олімпіади 2018-2019 н.р.

- І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

9. Анкета «Перевірте, який ви керівник»

10. Звіт про курсову перепідготовку.