ІЗ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОГО КОМІТЕТУ

ІЗ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОГО КОМІТЕТУ

Під керівництвом заступика голови районної державної адміністрації, голови конкурсного комітету Олександра Єсікова 23 травня відбулося засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лохвицького району.

За інформацією начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, заступника голови конкурсного комітету Івана Яківця, у районній газеті «Зоря» 18 квітня 2019 року опубліковано оголошення про Конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лохвицького району.

В даному оголошенні було вказано, що документи на участь у конкурсі подавати протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення та вказано дату проведення конкурсу – 23 травня 2019 року.

За період з дати публікації оголошення (18 квітня 2019 року) протягом 30 календарних днів документи на участь у конкурсі надійшли від одного претендента: Товариства з обмеженою відповідальністю «Полтаватранс» (м.Полтава, вул.Героїв Чорнобильців,9А, м.Полтава, код ЄДРПОУ 30297033).

17 травня 2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтаватранс» подало заяву на участь у Конкурсі та всі необхідні документи згідно Умов конкурсу, затверджених розпорядженням голови Лохвицької районної державної адміністрації від 02 грудня 2016 року № 492.

Звіривши подані ТОВ «Полтаватранс» документи на відповідність усім вимогам Умов конкурс, ознайомившись із заявою та пакетом документів, поданих товариством, колективно обговоривши дане питання, члени конкурсного комітету визначити Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтаватранс» (м.Полтава, вул.Героїв Чорнобильців,9А, код ЄДРПОУ 30297033) переможцем конкурсу з визначення підприємств (організацій) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лохвицького району. З ТОВ «Полтаватранс» буде укладений договір терміном на три роки.