ІЗ ЗАСІДАННЯ ТЕБіНС

ІЗ ЗАСІДАННЯ ТЕБіНС

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій, у ході  якого розглянуто питання епідемічної ситуації. на території Лохвицького району в умовах продовження карантину до 31 липня 2020 року з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами розгляду прийнято низку рішень, у тому числі:

Органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 392 ,,Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, з урахуванням постанов Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 435 ,,Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392” та від 17 червня 2020 р. № 500 ,,Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України ”.

Термін: на період дії карантину

Рекомендувати органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності: обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години.

Термін: на період дії карантину

Враховуючи стабільну епідемічну ситуацію пов’язану із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, залишити чинними послаблення протиепідемічних заходів прийняті рішеннями місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лохвицького району Полтавської області відповідно до протоколів  № 20 від 23.05.2020 р., № 21 від 01.06.2020 р.,  № 22 від 22.06.2020 р., № 23 від 15.06.2020р. та № 24 від 22.06.2020р.