«КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ! ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ» - ОН-ЛАЙН КУРС НАЗК НА ПЛАТФОРМІ PROMETHEUS

«КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ! ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ» - ОН-ЛАЙН КУРС НАЗК НА ПЛАТФОРМІ PROMETHEUS

Національне  агентство з питань запобігання корупції запрошує депутатів місцевих рад, міських, селищних, сільських голів, службовців місцевого самоврядування пройти безкоштовний поглиблений он-лайн  курс «Конфлікт інтересів – треба знати!

Від теорії до практики», створений за підтримки Проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконувався Програмою розвитку ООН в Україні та фінансувався Міністерством закордонних справ Данії спільно з громадським проектом масових відкритих он-лайн курсів «Prometheus».

Навчання є продовженням онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!», результати якого показали зацікавленість слухачів до навчання доброчесній поведінці, невіддільним елементом якої є дотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, обмежень щодо одержання подарунків, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, спільної роботи близьких осіб.

Курс покликаний підвищити ефективність виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень з урахуванням тих помилок та проблемних питань, які були виявлені під час правозастосовної практики.

Курс доступний на платформі «Prometheus». Щоб пройти курс потрібно зайти на платформу курсу (перейти) та  зареєструватися.

Нагадаємо, у 2017 році НАЗК та «Prometheus» розробили онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!».