КОНТЕЙНЕРИЗАЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

КОНТЕЙНЕРИЗАЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Відповідно до «Програми поводження з твердими побутовими відходами у Лохвицькому районі на період 2018-2021 роки» та аналогічних програм, які були прийняті в сільських радах Лохвицького району продовжується робота по контейнеризації населених пунктів.

Так, на минулому тижні здійснили закупівлю євроконтейнерів для твердих побутових відходів: Безсалівська сільська рада - 111 індивідуальних контейнерів об’ємом 0,12 м³, Бодаквянська сільська рада - 50 контейнерів по 0,12 м³ та 12 контейнерів ємністю 1,1 м³ (для місць загального користування), Бербеницька сільська рада – 20 штук по 0,12 м³. А Ригівська сільська рада, що вже має 6 контейнерів об’ємом  1,1 м³, вдруге провела аналогічну закупівлю.

Крім того, 14 травня районним комунальним підприємством «Добробут Сервіс» розпочата робота по організованому вивозу сміття з Яхниківської сільської ради.

О.ЄСІКОВ, заступник голови Лохвицької районної державної адміністрації