КОНТРОЛЬ ЗА ЦІЛЬОВИМ ВИКОРИСТАННЯМ КОШТІВ НА ТЕРИТОРІЇ СЕНЧАНСЬКОЇ ОТГ

КОНТРОЛЬ ЗА ЦІЛЬОВИМ ВИКОРИСТАННЯМ КОШТІВ НА ТЕРИТОРІЇ СЕНЧАНСЬКОЇ ОТГ

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшена допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Згідно Постанови КМУ від 13.03.2019 року №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям», якою затверджено Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,  контроль за цільовим використанням коштів допомоги на дітей, які  виховуються у багатодітних сім’ях здійснюється Лохвицьким  районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

10 жовтня 2019 року на території Сенчанської ОТГ обстежено 6 сімей (в них 18 дітей).

За поточний період 2019 року спеціалісти Лохвицького  районного  центру соціальних служб здійснили дану перевірку у 104 родинах, які  проживають на території  Лохвицького району.  Нецільового використання  державної допомоги багатодітним родинам не виявлено.