Корисні справи для дітей з особливими потребами

Корисні справи для дітей з особливими потребами

7 квітня у приміщенні Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний фестиваль «Повір у себе!». Захід проводив відділ освіти Лохвицької районної державної адміністрації для дітей з особливими потребами. Хоча зібралися цього дня в Лохвиці на всі дітки нашого району, та в приміщенні ЦДЮТ було гамірно та велелюдно.

Цей фестиваль скоріше нагадував не офіційне свято, а зібрання друзів-однодумців. Діти радо вітались одне з одним, дорослі ділились думками та спогадами. Організаторам вдалось провести фестиваль по домашньому – тепло та затишно. Для діток, які потребують особливого до себе ставлення та уваги, силами самодіяльних дитячих колективів ЦДЮТ провели яскравий та оригінальний концерт. Вони були в захваті від художніх номерів своїх однолітків, радо їх вітали та проводжали оплесками.

Долучились до свята й дорослі. Зокрема до присутніх звернулася в.о. начальника відділу освіти Лохвицької районної державної адміністрації Тетяна Яковенко. Вона наголосила, що дозвілля дітей з особливими потребами – це пріоритет в діяльності районної виконавчої влади.

Від імені спонсорів святкового заходу – Народного депутата України Руслана Богдана та депутата обласної ради Романа Товстого виступили їх представники. Діткам подарували солодощі та канцелярське приладдя.

Неабияку увагу привернула виставка яскравих та оригінальних малюнків та власних робіт дітей-інвалідів. Вони радували присутніх своїм оптимізмом та весняним настроєм. Фестиваль закінчився спільною фотосесію дорослих та малюків. Маємо надію, що такі заходи дійсно допоможуть діткам повірити у себе, а дорослим дадуть сигнал на продовження роботи у цьому корисному та благородному напрямку.