КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ:"ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-ГАНЕБНЕ ЯВИЩЕ"

Версія для друкуВерсія для друку

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ:"ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ-ГАНЕБНЕ ЯВИЩЕ"

30 липня у малому залі Лохвицької районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. У засіданні круглого столу взяли участь спеціалісти Лохвицького РЦСССДМ Оксана Богодіст, Тетяна Свинар, Ольга Попова, інспектор з ювенальної превенції Лохвицького відділу поліції Шагаєва Карина, начальник відділу соціально-трудових відносин управління соціального захисту Валентина Мельникова.

Основними питаннями, що розглядалися, були поняття торгівлі людьми, як запобігти цьому явищу, взаємодія суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Довідкова інформація.

 

Цей день був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Мінсоцполітики з 2012 року встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 978 громадянам (969 – громадяни України, 9 - іноземці), з яких 368 особи – жінки, 519 – чоловіки, 88 дітей (32 хлопчиків та 56 дівчаток). З них за видами експлуатації: 491 осіб постраждало від трудової експлуатації, 228 – постраждало від сексуальної експлуатації, 59 – втягнуто у жебракування, 9 – постраждало від змішаної експлуатації,10 – постраждало від вилучення органів, 1 – постраждала від сурогатного материнства, 91 –- втягнуто у злочинну діяльність, 3 – використано у порнобізнесі, 72 – використано у збройних конфліктах, 14 дітей постраждало від торгівлі людьми шляхом їх продажу третім особам.

 

Наверх ↑