ЛОХВИЧАНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ДОБРУ ТРАДИЦІЮ ДОПОМОГИ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

ЛОХВИЧАНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ДОБРУ ТРАДИЦІЮ ДОПОМОГИ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

19 вересня до однієї з військових частин морської піхоти на Одещині було направлено волонтерську допомогу. Небайдужі жителі району на чолі з районною державною адміністрацією відправили на південь будівельні матеріали, зокрема розпиляний на доски кругляк. Це дасть змогу військовослужбовцям як найшвидше закінчити обладнання житлових казарм контрактної та строкової служби.

Велику роботу по організації відправки волонтерської допомоги було зроблено генеральним директором ТОВ «Агро Перемога» Валерієм Орошаном, головою Лохвицької районної організації «Спілка ветеранів Збройних Сил України» Миколою Литвиненком, керівником СВГ «Барвінок» Володимером Зінченком, лісничим Лохвицького лісництва Пирятинського Держлісгоспу Русланом Кравченком, керівником приватного підприємства ПП «Янко» Олександром Кольчевським.

Військові в свою чергу подякували лохвичанам за таку суттєву допомогу Збройним Силам України та наголосили, що вони дійсно відчули тепло рідної домівки, піклування земляків. Вони впевнені в тому, що тільки разом, підтримуючи один одного, ми здобудемо для України довгоочікуваний мир.