Лохвиччани вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

Лохвиччани вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Лохвицькому районному будинку культури відбувся тематичний захід «Знов пам’ять оживе вогнем пекучим», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

«Тільки ті, хто пройшов війну, хто бачив поруч смерть та страждання можуть розуміти яким безцінним даром є людське життя, мир, спокій і злагода. Поки на Землі існують гарячі точки, і поки порушується біблійна заповідь «Не вбивай!», ми не повинні заспокоюватися. Людство повинне не тільки не хотіти війни, а й зробити все, щоб її не було. Бо будь-яка війна це своєрідний лакмусовий папірець, який дозволяє відокремити неправду від правди, мужність від боягузтва, вірність солдатському обов’язку від зрадництва», – зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Папірненко у своєму виступі.

Також із промовами перед присутніми виступили:голова районної ради Анатолій Храпаль, заступник міського голови Сергій Шрамко, військовий комісар Лохвицького районного військового комісаріату Сергій Ніколаєнко, голова Лохвицької районної організації ветеранів Афганістана та воїнів-інтернаціоналістів Олексій Савченко. Вони висловили глибоку вдячність воїнам-«афганцям», учасникам бойових дій на території інших держав та матерям, які з молитвами чекали своїх синів з війни. Побажали усім міцного здоров’я, добра, щастя, достатку та довгих років життя під мирним небом України. Представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування нагородили воїнів-інтернаціоналістів почесними грамотами за їх активну позицію та вагомий внесок у військово-патріотичне виховання підростаючого покоління.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх тих, хто до останнього подиху віддав своє життя виконуючи військову присягу та інтернаціональний обов’язок.