Лохвицьким РС ГУ ДСНС України у Полтавській області, 9 ДПРЧ та працівниками МПО с.Токарі проводиться робота по запобіганню, виявленню та ліквідації пожеж сухої рослинності на території Лохвицького району

Лохвицький РС ГУ ДСНС України у Полтавській області вкотре звертається до громадян з приводу обережного поводження з вогнем! Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Ці необдумані дії вкрай небезпечні, що приводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах. Трава та сміття легко займаються від сірника або недопалка, а полум'я швидко розповсюджується на значні території.