МАЙЖЕ 3 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ ОТРИМАВ БЮДЖЕТ ВІД ПОЛТАВСЬКИХ ПЛАТНИКІВ

МАЙЖЕ 3 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ ОТРИМАВ

БЮДЖЕТ ВІД ПОЛТАВСЬКИХ ПЛАТНИКІВ

«За січень - липень 2019 року до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло майже 1,4 млрд.грн. податкових платежів», – підбив підсумки роботи 7 місяців 2019 року керівник управління у м. Полтаві Андрій Вітренко. До #місцевого_бюджету мобілізовано понад 1,5 млрд.грн.

Надходження до бюджету міста за 7 місяців 2019 року склали 1,3 млрд.грн., це майже на 231млн.грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року.
Також Андрій Вітренко зазначив: «Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету - на 173 мільйони гривень у порівнянні з минулим роком зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала 917 мільйонів гривень, що становить 71 % в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 41 мільйон гривень більше сплатили суб'єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі – майже 185 мільйонів гривень #єдиного_податку, з яких приватні підприємці сплатили 151 решту – 34 мільйони гривень – забезпечили юридичні особи».
З початку року до міського бюджету надійшло 117 мільйонів гривень плати за землю, що на 12 мільйонів більше, ніж торік. Більшу частину надходжень забезпечили платники – юридичні особи – 103 мільйони. Від фізичних осіб бюджет міста отримав 14 мільйонів гривень.
За рахунок акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився на 39 мільйонів гривень.
За 7 місяців 2019 року платниками міста Полтави сплачено більше 1,6 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 274 мільйони гривень більше ніж за аналогічний період 2018 року. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

За матеріалами ДФС у Полтавській області