МІНІСТР ІНФРАСТРУКТУРИ НА ЛОХВИЧЧИНІ

МІНІСТР ІНФРАСТРУКТУРИ НА ЛОХВИЧЧИНІ

21 березня Лохвицький район з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Перебуваючи на Полтавщині Міністр проінспектував дороги області, провів зустрічі з громадами міста Лохвиця та Решетилівка, а також відвідав Полтавське летовище. Проїхався як державними дорогами, так і місцевими.

Під час зустрічі з лохвичанами в Районному Будинку культури наголшував, що вперше за історію України транспорт та інфраструктура – в центрі уваги Президента, Уряду та депутатів коаліції. Зокрема зазначив, що вся Полтавська область - один великий масштабний майданчик відбудови доріг. Відновлення автошляхів Полтавщини набирає обсягів з кожним роком і мені приємно бачити вже перші результати. Якщо у 2008−2013 роках збудовано автошляхів державного значення у Полтавській області 50 км, а місцевих - 13 км, то лише у 2016-2018 році збудовано майже 200 км. На 2019 рік передбачено фінансування в обсязі 1 млрд 976 млн грн, з них 802 млн грн, рекордна сума, − субвенція на ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності. Ті сучасні розв’язки, які зараз будуються в області, свідчать про те, що в Україні не тільки ремонтують старе, а й будують нове.

Також, одним з озвучених на зібранні питаням для мешканців Лохвицького району є стан аварійного мосту через р. Сулу біля с. Млини, який було зруйновано через перевантажені фури. Тому, за Володимир Омелян висловив сподівання, що вже цього року завдяки спільному співфінансуванню разом із бізнесом, відбудуємо цей об’єкт. Очікувана вартість тендеру складе 86 млн гривен.

«Приємно було побачити острівець безпеки при в’їзді до міста Лохвиця. Це важливо, бо це охороняє як мешканців, так і водіїв. Вже найближчим часом, завдяки Держаній програмі підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, сотні таких, разом із освітленими пішохідними переходами, колами, будуть встановлені по всій Україні», – зазначив Міністр в ході інспектування об’єктів інфраструктури району.