НА НАРАДІ У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ БУДІВНИЦТВО ГІДРОСПОРУДИ У С.ЛУЧКА

4 червня голова районної державної адміністрації Володимир Рязанов провів нараду по питанню продовження виконання робіт на об’єкті «Відновлення гідрологічного режиму р. Сула в районі с. Сенча Лохвицького району Полтавської області». Участь в нараді взяли представники замовника, підрядника та Сенчанської сільської ради.

Зокрема, присутні обговорили будівництво гідроспоруди у с.Лучка на території Сенчанської об’єднаної територіальної громади, а саме: поетапний календарний план проведення робіт та можливість внесення деяких змін до проекту, які були зумовлені технічними показниками.

Для співфінансування даного об’єкту Сенчанська сільська рада рішенням сімнадцятої сесії сьомого скликання від 22 лютого 2019 року вирішила надати субвенцію з бюджету Сенчанської об’єднаної сільської територіальної громади до Лохвицького районного бюджету у 2019 році в сумі 1 млн. грн. Ці кошти будуть використані для придбання матеріалів на це будівництво.