НА НАРАДІ В ГОЛОВИ ЛОХВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Під керівництвом голови Лохвицької районної державної адміністрації Тетяни КОСТЕНКО та за участю керівників структурних підрозділів, установ і організацій району відбулась планова  нарада, в ході якої розглянуто низку питань.

Про забезпечення права дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на сімейне виховання, здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, інформувала головний спеціаліст служби у справах дітей Лохвицької РДА Оксана БАЙРАК.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Лохвицькій РДА за 9 місяців 2020 року, доповідала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лохвицької РДА  Оксана ДІГТЯР

За підсумками розгляду питань головою Лохвицької районної державної адміністрації Тетяною КОСТЕНКО дано низку доручень відповідальним посадовим особам.