НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ - ФУНКЦІОНУВАННЯ МПО В С.ТОКАРІ

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ - ФУНКЦІОНУВАННЯ МПО В С.ТОКАРІ

Під керівництвом голови Лохвицької райдержадміністрації Тетяни Костенко та за участю заступника голови райдержадміністрації Сергія Сургая, начальника Лохвицького РС ДСНС у Полтавській області Олександра Сілютіна,  керівника МПО в с.Токарі Вадима Горбатенка, Лохвицького міського голови Віктора Радька, в.о.старости Токарівської сільради Валентини Кочерги, в.о.старости Гирявоїсковецької сільради Миколи Безпалька, Бодаквянського сільського голови Олександра Болотного, Пісківського сільського голови Григорія Пройдака відбулась нарада, в ході якої розглянуто питання функціонування Комунальної організації «Місцева пожежна охорона Токарівської сільської ради» (МПО).

У 2018 році між МПО Токарівської сільради (комунальна організація) та Токарівською, Пісківською, Бодаквянською, Гирявоїсковецькою і Погарщинською сільрадами було  укладено Договір про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності. Згідно з договором МПО здійснює ліквідацію пожеж на території вищезгаданих сільрад, а відповідні сільради здійснюють утримання МПО. Нині у зв’язку з недовиконанням місцевих бюджетів (що спричинено ситуацією з COVID-19) виникла проблема фінансування МПО.

У ході наради її учасники обговорили шляхи можливого вирішення ситуації, що склалася. За підсумками заходу  будуть направлені відповідні доручення для подальшого реагування та виконання.