НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

29 січня 2020 року відбулася виробнича нарада під керівництвом першого заступника голови Лохвицької райдержадміністрації Ольги Папірненко. У нараді взяли участь спеціалісти Лохвицького РЦСССДМ, служби у справах дітей, представники відділу поліції, відділу освіти, управління соціального захисту населення та КНП Лохвицького ЦПМСД.

Начальник служби у справах дітей Світлана Власова наголосила на необхідності посилення комплексного контролю щодо виконання опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями покладених на них обов᾿язків по вихованню та утриманню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Директор Лохвицького ЦСССДМ Оксана Богодіст висвітлила особливості здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та проінформувала присутніх про актуальність впровадження послуги патронатного виховання в Лохвицькому районі.

За результатам наради прийняті відповідні рішення.