НАРАДА В ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Під керівництвом голови Лохвицької районної державної адміністрації Тетяни КОСТЕНКО та за участю керівників структурних підрозділів, установ і організацій району відбулась планова  нарада, в ході якої розглянуто низку питань.

Про підсумки роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 8 місяців 2020 року, інформувала директор терцентру Світлана ЖДАН.

Про стан готовності відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лохвицької районної державної адміністрації до місцевих виборів 2020 року, доповідала начальник цього відділу  Оксана ДІГТЯР

За підсумками розгляду питань головою Лохвицької районної державної адміністрації Тетяною КОСТЕНКО дано низку доручень відповідальним посадовим особам.