НАРАДА В ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Під керівництвом голови Лохвицької районної державної адміністрації Тетяни КОСТЕНКО та за участю керівників структурних підрозділів, установ і організацій району відбулась планова  нарада, в ході якої розглянуто низку питань.

Про надання управлінням соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації соціальних гарантій особам з інвалідністю, інформувала начальник управління Наталія ІНДЕНКО.

Про підсумки роботи Лохвицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за 9 місяців 2020 року, доповідала директор центру  Оксана БОГОДІСТ

За підсумками розгляду питань головою Лохвицької районної державної адміністрації Тетяною КОСТЕНКО дано низку доручень відповідальним посадовим особам.