НЕ ЛИШЕ ТАТУСІ: НА ПОЛТАВЩИНІ 628 МАТЕРІВ СПЛАЧУЮТЬ АЛІМЕНТИ НА КОРИСТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ

Загалом в органах державної виконавчої служби області перебуває понад 23 тисячі виконавчих проваджень про стягнення аліментів. У 628 справах боржниками є жінки.

«Звісно, аліменти платять не тільки чоловіки. На Полтавщині 628 жінок сплачують аліменти на користь своїх дітей.

Варто сказати, що нарахування виплат відбувається за тією ж процедурою, що і для чоловіків. Жодних преференцій жінки, які не виховують своїх дітей, не мають», – розповів очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Він додав, що з початку року державні виконавці стягнули понад 227 млн грн аліментів на користь майже 20 тисяч дітей.

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області