НОВІ ЛІЖКА ДЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ВІД ПРАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ»

НОВІ ЛІЖКА ДЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ВІД ПРАТ «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ»

З року в рік ПрАТ «Природні ресурси», яке здійснює видобуток природного газу на території нашого району, приймає активну участь у розвитку інженерно-транспортної та соціально-економічної інфраструктури Лохвицького району.

– Одним із ключових пріоритетів для нас, – пояснила представник компанії ПрАТ «Природні ресурси» Валерія Янченко, – є сприяння соціально-економічному розвитку регіонів та

робота з місцевими громадами. Керівництво компанії ніколи не залишається осторонь проблем, з якими зіштовхується місцеве населення та, в міру можливостей, допомагає вже не перший рік вирішувати досить складні питання.

Лише за останні три роки в рамках Меморандумів про участь у розвитку інфраструктури Лохвицького району, укладених між ПрАТ «Природні ресурси», Лохвицькою районною державною адміністрацією та Лохвицькою районною радою, а також у комплексному і соціальному розвитку території нашого району ПрАТ «Природні ресурси» надало допомоги на 17,437374 млн.грн. Це зокрема й фінансова допомога для матеріального забезпечення бiйцiв АТО; новорічні подарунки для дітей, екскурсії та літнє оздоровлення учнів, зміцнення матеріально-технічної бази, реконструкція покрівель та інші будівельні роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району; покращення дорожнього покриття; співфінансування на розроблення Генерального плану Лохвицького району; підтримка Лохвицького районного Будинку культури та КЗ «Лохвицький ЦПМСД» та багато інших проектів.

А нещодавно, за рахунок допомоги ПрАТ «Природні ресурси» Лохвицька центральна районна лікарня поповнилися новими сучасними медичними функціональними ліжками, матрацами, тумбами та візками для перевезення пацієнтів на суму 1,89678 млн.грн. Нові ліжка поповнили хірургічне та терапевтичне відділення.

Наразі усі пацієнти, що перебувають на стаціонарному лікуванні задоволені таким оновленням, а медичний персонал переконаний – ці зміни дадуть можливість для надання більш високоякісних медичних послуг.

«Завжди приємно ділитися досягненнями і особливо приємно коли здійснюються мрії. Мої мрії, як головного лікаря – це гарна лікарня, забезпечена кваліфікованими кадрами, достатньою кількістю медичного діагностичного обладнання, та комфортним перебуванням пацієнтів.

За останні роки всі ці мрії поступово здійснюються. Придбано багато обладнання, проведені якісні ремонти терапевтичного відділення, приймального, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, операційного блоку та частини об’єднаного відділення хірургічного профілю. А сьогодні ми можемо похвалитися ще одним досягненням – оновленням ліжкового фонду. В рамках благодійності компанія «Природні ресурси» закупили для Лохвицької центральної районної лікарні 75 функціональних ліжок, до речі які не змінювалися з моменту здачі лікарні в експлуатацію (1964р.), та приліжкові тумбочки і 2 візки для транспортування хворих. За що ми їм щиро вдячні.

Ще мені дуже приємно відмітити, що усима нашими проблемами активно переймається Лохвицька районна державна адміністрація, а особливо її голова Володимир Рязанов, депутатські корпуси всіх рівнів, міські та сільські голови. Адже тільки завдяки нашим спільним зусиллям ми зможемо зробити медицину нашого району самодостатньою і конкуренто спроможною», – прокоментував Віктор Бурлей, головний лікар Лохвицької ЦРЛ.

Валерія Янченко ж запевнила, що компанія й надалі буде всіляко підтримувати місцеві громади Лохвицького району та сприяти їхньому соціальному та економічному розвитку.