НОВИЙ ЗАЛ ДЛЯ ДЗЮДОЇСТІВ

НОВИЙ ЗАЛ ДЛЯ ДЗЮДОЇСТІВ

4 грудня 2018 року в м.Лохвиця відбулося урочисте відкриття спортивного залу для занять дзюдо (після капітального ремонту).

На зібранні були присутні Власенко А.М., депутат обласної ради, Савинська Т.І., завідувачка РМК відділу освіти Лохвицької РДА, Яблунівський В.М., головний спеціаліст сектору у справах сім᾽ї, молоді та спорту Лохвицької РДА, Яблунівська О.В., директор кДЮСШ.

Юні спортсмени є постійними призерами обласних та Всеукраїнських змагань з дзюдо. Користуючись нагодою, на урочистому відкритті  призери та переможці обласного етапу Спартакіади школярів -2018 були нагороджені грамотами та медалями.

Батьки радіють за своїх дітей та вдячні тренеру Саловському А.Г.

Крім гарних умов для занять спортом, діти отримали манекени-маківари для відпрацювання ударів, мати для кидків, канат-рукав, канат для кросфіта.  Це стало можливе за сприяння депутата обласної ради Власенка А.М .