ОБСТЕЖЕННЯ СІМЕЙ НА ТЕРИТОРІЯХ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТА ТОКАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ОБСТЕЖЕННЯ СІМЕЙ НА ТЕРИТОРІЯХ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТА

ТОКАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

12 серпня спеціалісти Лохвицького РЦСССДМ та служби у справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації провели плановий виїзд на території Заводської міської та Токарівської сільської ради.

Здійснено перевірку доцільності використання коштів державної соціальної допомоги при народженні дитини у 1 сім'ї ( 1 дитина), доцільності використання коштів державної соціальної допомоги багатодітним сім'ям у 5 сім'ях (17 дітей). Нецільового використання коштів ДСД не виявлено.

Здійснено планове обстеження 2 сімей (3 дитини), які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Лохвицького РЦСССДМ. Батькам роз'яснено правові наслідки ухиляння від виконання батьківських обов'язків, вживання алкогольних напоїв, надано рекомендації щодо раціонального використання коштів ДСД та забезпечення належних умов проживання дітей.

Виявлено 2 сім'ї (4 дитини), які опинилися у складних життєвих обставинах. Батьки отримали рекомендації щодо налагодження внутрішньосімейних стосунків та попередження конфліктів у сім'ї.