ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 24 БЕРЕЗНЯ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 24 БЕРЕЗНЯ

На самоізоляції знаходяться 995 осіб, контактні – 16. Ведеться постійне спостереження за даним контингентом. За добу комунальним підприємством «Полтавський обласний центр ЕМД та медицини катастроф Полтавської обласної ради» прийнято 651 виклик (з них 140 в сільській місцевості), з ГРВІ – 39 (з них 18 дітей). В області на лінії знаходилось 98 бригад екстреної медичної допомоги (з них 24 – лікарські бригади, 73 – фельдшерські). Усі бригади екстреної медичної допомоги доукомплектовані респіраторами та комбінезонами.

У комунальному підприємстві «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради» знаходяться 64 хворих, в реанімаційному відділенні 4 хворих з діагнозом «пневмонія». За добу поступило 12 осіб (2 хворих з пневмонією, 6 – з ГРВІ). Заклад сумісно з комунальним некомерційним медичним підприємством «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» забезпечений швидкісними тестами для діагностики корона-вірусної інфекції COVID-19.

В лікувально-профілактичних закладах області знаходиться 366 хворих із діагнозом «пневмонія».

Станом на 24.03.2020р. на Полтавщині випадків коронавірусної інфекції не зареєстровано.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров'я Полтавської обласної ради»