ПАКУНОК МАЛЮКА

ПАКУНОК МАЛЮКА

На виконання доручень, даних за результатами наради у заступника голови облдержадміністрації О.Є. Пругла щодо забезпечення виконання в Полтавській області постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 року № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

протягом вересня-жовтня 2018 року Лохвицьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Лохвицької райдержадміністрації проводилася видача одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» жінкам, які були виписані з пологового відділення до її надходження. Всього протягом вересня - жовтня видано 35 «пакунків малюка» 33 жінкам.

Спеціалістами Центру розроблений буклет «Бебі – бокс. Для тебе, малюк» та протягом вересня – жовтня розповсюджено 53 шт.