ПІДГОТОВКА ДО УСКЛАДНЕНИХ ПОГОДНИХ УМОВ

ПІДГОТОВКА ДО УСКЛАДНЕНИХ ПОГОДНИХ УМОВ

На засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося 9 січня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Єсікова, розглянули питання щодо роботи по забезпеченню життєдіяльності населення та  ситуації на автошляхах району під час ускладнення погодних умов у зимовий період 2019 року.

Так, як  у  період 10-11 січня прогнозується погіршення погодних умов, Олександр Єсіков окреслив першочергові завдання для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій в умовах сильних снігопадів, ожеледі. Зауважив, що необхідно забезпечити співпрацю всіх ланок місцевої влади, установ та організацій щодо ліквідації наслідків погодних умов.  Першочергово розчищати від снігу під’їзні шляхи до лікувальних установ, шкіл, магазинів, автостанцій, вокзалів, громадських установ та організацій, центральних автодоріг. Обмежити рух важковагового транспорту на період негоди.