Підвели підсумки економічного та соціального розвитку району, виконання заходів з питань цивільного захисту населення та роботи зі зверненнями громадян

Версія для друкуВерсія для друку

«Згідно оцінки результатів діяльності районних державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення за 2014 рік Лохвицький район зайняв загальне 15 місце» - про це повідомила головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Норка на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації, що відбулася 11 березня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Миколи Шияна за участі заступника голови районної ради Валентина Черевка, керівників районних служб, установ та підприємств, міських, сільських голів. У своєму виступі вона відзначила, що незважаючи на складний фінансовий стан, частина промислових підприємств району продовжують вживати заходи, спрямовані на випуск продукції, оптимізацію промислового виробництва, освоєння нових ринків збуту. Серед них: ПАТ «Склоприлад», ПАТ «Червонозаводський хлібозавод», ТОВ «Лохвицький комбікормовий завод», ПрАТ «Природні ресурси». Обсяг реалізованої промислової продукції за 2014 рік склав 1088501,1 тис. грн.  

        За звітний період по сільгосппідприємствах району валовий збір становив 353,3 тис. тон при середній урожайності 81,4 ц/га. Це найкращий показник серед інших районів області. Але складною залишається ситуація з розвитком тваринництва у районі. Станом на 1 січня 2015 року зменшилось поголів’я великої рогатої худоби на 7,2 % та виробництво молока на 3,1%.

      Щодо розвитку соціальної сфери, то станом на 1 січня 2015 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам району становила 45,9 тис. грн., в тому числі: 25,8 тис. грн. – заборгованість по державному підприємству «Лохвицький спиртовий комбінат», 20,1 тис. грн. – заборгованість по підприємству-банкруту «Маяк».

       За даними моніторингу цін протягом 2014 року відбулося значне підвищення вартості продуктів харчування в середньому на 35,6%.  Зокрема ціни на ринках району зросли на 27,5%, а в торгівельній мережі на 43,7%.

       Однією з проблем, що виникла у 2014 році і залишається не вирішеною є закриття автостанції у м.Червонозаводське. На даний час Червонозаводською міською радою ведеться робота щодо альтернативного вирішення цього питання.

         Не менш важливим питанням порядку денного колегії стало і обговорення цивільного захисту населення району в умовах сьогодення. «Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в країні постійно зростають ризики виникнення на території району надзвичайних ситуацій техногенного і воєнного характеру» -  зазначив у своєму виступі Шиян М.О. Він закликав усі відповідні служби спільно з органами місцевого самоврядування з відповідальністю підійти до організації роботи по даному напрямку, а також наголосив, що найближчим часом на територіях міських, сільських рад будуть оглянуті укриття, щодо забезпечення їх необхідними засобами для тимчасового перебування людей під час виникнення надзвичайних ситуацій.   

      Підвела підсумки роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за 2014 рік головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Оксана Портяна.

         За результатами обговорення вищезазначених питань прийняті відповідні розпорядження.

Наверх ↑