ПИТАННЯ ПІДТРИМКИ АГРАРНОГО СЕКТОРУ РОЗГЛЯНУЛИ НА ЗУСТРІЧІ З ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

19 березня 2019 р. у великому залі райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Рязанова Володимира Володимировича відбулася робоча зустріч з головами, секретарями сільських рад та об’єднаних територіальних громад, керівниками сільськогосподарських і фермерських господарств, представниками фінансових установ, головами особистих селянських господарств.

Під час свого вступного слова Рязанов В.В. зазначив, що робоча зустріч відбувається за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Метою зустрічі є інформування сільськогосподарських товаровиробників та органів місцевого самоврядування щодо реалізації діючих державних і місцевим програм підтримки агропромислового комплексу.

В робочій зустрічі беруть участь Директор Департаменту агропромислового розвитку Фролов Сергій Олександрович, головний спеціаліст відділу врегулювання відносин власності, правової допомоги населенню та соціального розвитку Бедюх Роман Вікторович, головний спеціаліст відділу виробництва та маркетингу продукції тваринництва, харчової та переробної промисловості Буцька Лідія Леонідівна, спеціалісти управління агропромислового розвитку.

Голова райдержадміністрації зазначив, що потрібно врахувати минулорічну практику використання коштів, виділених з державного бюджету на розвиток аграрного сектору економіки та докласти у цьому році всіх зусиль для успішної реалізації діючих державних і місцевих програм підтримки нашого товаровиробника.

Далі до слова був запрошений директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О., який проінформував присутніх про зміни, що внесені у 2019 році до постанов Кабінету Міністрів щодо підтримки аграрного сектору економіки, порядок використання коштів, передбачених державними та місцевими програмами на підтримку агропромислового комплексу.

В ході проведення даного заходу відбулася конструктивна розмова з питань реалізації діючих державних і місцевих програм підтримки агропромислового комплексу та отримані вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали агровиробників району.

Також, наприкінці зібрання виступили регіональний менеджер відділу форвардних закупівель концерну Галнафтогазу Голощапов Володимир Вікторович та представник державної продовольчої зернової корпорації України Чабалін Микола Олексійович, які запропонували товаровиробникам скористатися сучасними форвардними програмами по фінансуванню та кредитуванню агропромислового комплексу.