ПОЛТАВЩИНА ОТРИМАЛА ДРУГИЙ АПАРАТ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЛР-ТЕСТУВАННЯ

ПОЛТАВЩИНА ОТРИМАЛА ДРУГИЙ АПАРАТ

ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЛР-ТЕСТУВАННЯ

Про це повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов на брифінгу щодо захворюваності на COVID-19 у регіоні. «Від представників приватного бізнесу ми отримали апарат для проведення лабораторних тестів. Його вже доставили в область. За його допомогою сформуємо другу лабораторію для ПЛР-тестування в обласному лабораторному центрі. Це дозволить збільшити потужності. Проте такої необхідності наразі немає. Ми працюємо на випередження. Наявного обладнання, тестів нині вистачає для поточних потреб. Проте, враховуючи досвід інших областей, готуємося й до гіршого сценарію», – зазначив Олег Синєгубов.

Очільник ОДА додав, що нині вживають заходів для встановлення третьої ПЛР-лабораторії в регіоні. Вона буде у Кременчуці.

«У Кременчуці самостійно, за допомогою приватного сектору, бізнесу закупили необхідне обладнання. Нині буде проведено навчання медперсоналу, який працюватиме з цією тест-системою. Завершується одержання необхідних дозволів для проведення ПЛР-тестування», – зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, перший такий прилад для обласного лабораторного центру придбали представники бізнесу. Вартість системи – 600 тисяч гривень. За допомогою неї перші тести полімеразної ланцюгової реакції в Полтавському обласному лабораторному центрі почали проводити більше тижня тому.

Полтавська ОДА