ПОЛТАВЩИНА ОТРИМАЛА ТЕСТИ НА КОРОНАВІРУС

ПОЛТАВЩИНА ОТРИМАЛА ТЕСТИ НА КОРОНАВІРУС

Про отримання 29-ма лікарнями області тестів на коронавірус повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. “Експрес-тести будуть застосовувати лише лікарі. І після того, як у пацієнта виключили наявність грипу. Якщо результат позитивний, у людини беруть матеріал уже для ПЛР-тесту і відправляють до Києва, де офіційно підтверджують: є чи немає коронавірусу”, – повідомив Олег Синєгубов.

Також очільник ОДА оприлюднив наказ, де вказано, які лікарні області і яку кількість тестів отримають.“Майже 2 тисячі ПЛР-тестів є і в нашому обласному лабораторному центрі. Скоро від бізнесу ми отримаємо супутнє обладнання та зможемо тут, у Полтаві, за добу офіційно і на 100% діагностувати захворювання”, – додав Олег Синєгубов.