ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ В ДЕСЯТЦІ ЛІДЕРІВ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

За результатами оприлюдненого Мінрегіоном моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2018 року, Полтавщина опинилася на 10-му місці, а це на 5 сходинок вище, ніж у 2017.

Найкращі ж показники у м. Києві, Харківській, Рівненській, Вінницькій та Дніпропетровській областях. Найнижчі – в Миколаївській, Одеській, Чернігівській, Донецькій та Луганській областях.

Найнижчі показники мають Миколаївська, Одеська, Чернігівська, Донецька та Луганська області.

Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів було започатковане у 2015 році. На підставі даних статистики областям виставляються оцінки щоквартально за 27 показниками у 6 напрямах та щорічно за 64 показниками у 12 напрямах. Така оцінка – елемент нової системи моніторингу реалізації державної регіональної політики та визначення динаміки змін. Показники рейтингу – індикатор ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях.

Докладніше з моніторингом можна ознайомитись  ТУТ.