ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

12 березня 2019 року начальником Лохвицького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області підполковником служби цивільного захисту Сілютін О.М. та провідним інспектором Лохвицького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області ст.лейтенантом служби цивільного захисту Мартус А.А було проведено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки приміщень, де будуть функціонувати виборчі дільниці.

Співробітники ДСНС перевірили первинні засоби пожежогасіння, плани евакуації, наявність та вільний доступ до евакуаційних виходів тощо. Також, рятувальники провели додаткові протипожежні інструктажі з представниками виборчих дільниць та працівниками закладів та установ, де відбуватиметься волевиявлення громадян під час виборів Президента України. Крім того, фахівці Служби порятунку вручили тематичні пам’ятки, які допоможуть не допустити надзвичайних подій під час виборчого процесу.