ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, яке відзначається щорічно у першу неділю листопада згідно Указу Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99, голова Лохвицької районної державної адміністрації Тетяна КОСТЕНКО привітала працівників соціальної сфери району, зазначивши, що дане свято є свідченням високої оцінки державою та місцевою владою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. "Ви постійно опікуєтесь проблемами людей та допомагаєте їх вирішувати. Саме вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери, інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людей та їхнє майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомагаючи тим, хто потрапив у складні життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щ  Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні завжди бути людяними, добрими, соціально справедливими до жителів Лохвицького краю. Адже наші жителі заслуговують мати хорошу роботу, гідну заробітну плату та якісне життя, там, де вони проживають. Ваша праця скромна і не завжди помітна, дорогі соціальні працівники, але сповнена душевного тепла т       професіоналізму.  Ви в змозі подолати  всі труднощі і  поліпшити добробут людей.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту населення. Прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу. Миру та злагоди, впевненості у своїх силах, невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя вам та вашим родинам."

Кращі працівники соціальної сфери були нагороджені Почесними грамотами Лохвицької районної державної адміністрації.