Привітання з Днем працівників сільського господарства

На підтримку    ініціативи    працівників    агропромислового комплексу України, Указом Президента України від 07 жовтня 1993 року за № 428/93 встановлено в Україні професійне свято працівників  сільського господарства, підприємств   по   переробці   сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих   підприємств   і   організацій  агропромислового комплексу України - День працівників сільського господарства,  яке відзначається щорічно у третю неділю листопада.

З вітальним словом напередодні професійного свята, до працівників сільського господарства району, звернулася голова Лохвицької районної державної адміністрації Тетяна КОСТЕНКО, яка зазначила, що дане свято стало своєрідним підсумком хліборобського року.

І нам, на Лохвиччині, є чим пишатися.  Саме тут працюють потужні землекористувачі сільського господарства. І люди, без яких, на величезному столі України, не було б запашного, духмяного хліба.

Дорогі хлібороби, механізатори, тваринники, працівники і ветерани, які колись працювали у галузі сільського господарства і молоді, яка сьогодні освоює сільськогосподарські професії. Щиро дякую вам за любов і повагу до землі! Саме ви, щодня трудитеся та збагачуєте свій рідний край, пожинаючи плоди своєї праці. У непростих умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовіддачі, вам доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, аби долати найбільші перепони та найскладніші умови ринку.

Нехай ваша досвідченість і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. А лохвицька земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника!

Найкращі працівники в сільськогосподарській галузі були нагороджені Почесними грамотами.