ПРИЙМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ!

ПРИЙМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ!

Кожній дитині потрібна сім'я. Проте, якщо в дитини немає можливості жити з рідними батьками, то найкраща альтернатива – це сімейні форми виховання, а не інтернатний заклад.

З метою популяризації альтернативних форм сімейного виховання, в Лохвицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості 12 березня 2019 року провідним фахівцем із соціальної роботи Лохвицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольгою Поповою проведений семінар «Прийомна сім'я та дитячий будинок сімейного типу як альтернативні форми виховання дітей. Патронатна сім'я. ЇЇ створення та функціонування». В заході взяло участь 5 осіб. Всі учасники семінару отримали інформаційні буклети.

«В Лохвицькому районі станом на 11.03.2019 року функціонує 6 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 13 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Якщо ви небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, звертайтеся до Лохвицького РЦСССДМ або телефонуйте за номером: 3-33-64», - зауважила О. Попова.

Крім того, в Лохвицькій філії Полтавського обласного центру зайнятості розміщені інформаційні буклети «Щоб усі були вдома» та плакат «Станьте патронатним вихователем».