ПРО ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ СТАНУ ВИКОНАВСЬКОЇ ДИСЦИПЛІНИ В РОБОТІ З ДОКУМЕНТАМИ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

На виконання доручення голови Лохвицької РДА, даного на нараді 19 листопада 2018 року, щодо стану виконавської дисципліни в роботі з документами в структурних підрозділах РДА та її апарату за 9 місяців 2018 року у фінансовому управлінні Лохвицької РДА 26.11.18 проведено нараду.

На нараді підведено підсумки по питанню виконавської дисципліни за 9 місяців поточного року. Начальники відділів прозвітували про виконану роботу.

З початку року до фінансового управління надійшло:

- із ДФОДА - 233 документів, 116 з яких контрольні;

- райдержадміністрації - 177 документів, 28 з яких контрольні;

- інших організацій - 179 документи, 16 з яких контрольні.

В звітному періоді надійшло 78 розпоряджень та 13 доручень голови райдержадміністрації. На контроль поставлено 15 розпоряджень та 13 доручень.

За 9 місяців поточного року підготовлено і відправлено 720 інформацій. Всі контрольні документи відправлені в установлений термін.

За 9 місяців 2018 року надійшло 1 звернення (запит на публічну інформацію). Відповідь надано в установлений термін.