Про реалізацію пілотного проекту

Версія для друкуВерсія для друку

Про реалізацію пілотного проекту

 

Міністерством соціальної політики України з 1 вересня 2020 року розпочато реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках», порядок та умови реалізації, якого затверджено постановою кабінету міністрів україни від 29.07.2020  № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Проект передбачає надання жінкам, які народили у 2020-2021 роках дітей, замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка – грошову компенсацію у розмірі 5,0 тис. грн., яка зараховується на спеціальний рахунок АТ КБ «ПриватБанк».

Кошти компенсації можна використати протягом одного року з моменту зарахування на спеціальний рахунок шляхом придбання дитячих товарів та товарів для породіллі, визначених пунктом 4 Порядку вищезазначеної постанови, у закладах торгівлі, які є учасниками пілотного проекту.

У зв’язку з цим запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності Лохвицького району, які здійснюють продаж споживчих товарів безпосередньо населенню для особистого споживання, до участі у проекті шляхом приєднання до публічного договору з Мінсоцполітики за посиланням

https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html

Наверх ↑