РАЙОННА ПРОГРАМА "ПРИМІСЬКИЙ АВТОБУС" ЛОХВИЦЬКОГО РАЙОНУ НА 2019-2021 РОКИ В ДІЇ

На чолі голови комісії - заступника голови Лохвицької районної державної адміністрації Сергія СУРГАЯ, відбулося засідання районної Комісії з реалізації заходів Програми «Приміський автобус» Лохвицького району на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням першого пленарного засідання двадцять шостої сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання.

Розглянуто клопотання перевізників з наведеними обґрунтуваннями щодо необхідності відповідної підтримки та відповідними підтвердженнями витрат, що підтверджувало збитковість приміського маршруту загального користування на території Лохвицького  району. За результатами розгляду, прийнято ряд рішень.