РЕЗУЛЬТАТИ КОМПЛЕКСНОГО КОНТРОЛЮ ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ

РЕЗУЛЬТАТИ КОМПЛЕКСНОГО КОНТРОЛЮ ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ

Лохвицька районна державна адміністрація вважає одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності, розвиток та збереження існуючої інфраструктури. Особлива увага приділяється відновленню автомобільних доріг району та їх збереження від руйнування.

Завдяки налагодженій співпраці з підрозділом Укртрансбезпеки у Полтавській області на автомобільній дорозі державного значення Р-60 Кролевець – Конотоп - Ромни – Пирятин у с. Млини, Лохвицького району, працює пункт вагового контролю.

Лише, за п’ять днів роботи з 08 по 12 квітня 2019року працівниками Управління Укртрансбезпеки накладені штрафи за проїзд автодорогами Лохвицького району із перевищенням допустимих вагових параметрів у розмірі 4176 євро, а за ніч з 11 на 12 квітня 2019 року було оштрафовано трьох водіїв відповідно на 468 євро, 740 євро, 960 євро, (транспортні засоби яких зареєстровані в Житомирської області).

Працівниками Лохвицького відділу поліції відповідальними за безпеку дорожнього руху, з початку квітня 2019 року виявлено та задокументовано порушення правил дорожнього руху за невиконання вимог дорожнього знаку 3.15 «Обмеження по масі 15 т.» та накладено штрафів на суму 5865 грн., та за перевезення вантажу масою понад 40 тон накладено штрафів на загальну суму 3060 грн.

Отже, хочеться подякувати керівнику Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Володимиру Миколайовичу Кужілю за організацію роботи по залученню кваліфікованих працівників які, не зважаючи на значну відстань від міста Полтава, щотижня здійснюють габаритно –ваговий контроль, а також начальнику Лохвицького відділу поліції Володимиру Юрійовичу Кудері, та зокрема працівникам поліції відповідальним за безпеку дорожнього руху.

О.ЄСІКОВ, заступник голови Лохвицької районної державної адміністрації