РОЗВ’ЯЗУВАННЯ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЗАДАЧ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ З ВИКОРИСТАННЯМ СЕРЕДОВИЩА ПРОГРАМУВАННЯ

Версія для друкуВерсія для друку

РОЗВ’ЯЗУВАННЯ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЗАДАЧ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ З ВИКОРИСТАННЯМ СЕРЕДОВИЩА ПРОГРАМУВАННЯ

З метою ознайомлення учителів інформатики із використанням на практиці навиків створення алгоритмів в середовищі програмування на уроках інформатики, показати методи розвитку алгоритмічного і логічного мислення, вміння складати алгоритми, вміння узагальнювати, міркувати для розвитку життєвих 

компетентностей учнів 10 квітня 2019 року на базі опорного закладу «Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» проведено районне методичне об’єднання вчителів інформатики Лохвицького району, Лохвицької ОТГ, Сенчанської ОТГ на тему «Розв’язування компетентнісних задач на уроках інформатики з використанням середовища програмування».

У ході семінару адміністрація навчального закладу ознайомила вчителів з напрямками діяльності школи, в черговий раз розглянули питання «Ключові компетентності» та «Компетентнісні задачі», переглянули урок інформатики у 8 класі на тему «Розв'язування компетентнісних задач. Конвертер величин.» (учитель Войтенко О.М.), шкільний психолог Лисечко В.П. провів тестування «Хвилинка самопізнання», проаналізували роботу з обдарованими учнями та розглянули завдання та критерії оцінювання ІІ та ІІІ етапів олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, обговорили особливості ДПА та ЗНО у 2019 році.

За підсумками семінару вироблені методичні рекомендації.

 

Наверх ↑